Načítání...

Nejnovější články

Nižší příjem kvůli koronaviru? Žádejte odklad splátek
26. 03. 2020

Nižší příjem kvůli koronaviru? Žádejte odklad splátek

Česká bankovní asociace doporučila bankám, aby klientům umožnily odklad splátek u hypotečních a ostatních úvěrů. O tříměsíční odklad splátek mohou požádat klienti, kteří přišli o část nebo celý zdroj příjmů. 

Pozor na nebankovní hypotéky, prodraží se
25. 02. 2020

Pozor na nebankovní hypotéky, prodraží se

V posledních letech narostla popularita nebankovních hypotečních úvěrů, pro které se vžilo označení americká hypotéka. Jaká jsou hlavní rizika takového úvěru a proč je výhodnější podstoupit raději složitý schvalovací proces v bance? Nehledejte snadnou cestu k úvěru, je velmi nákladná!

Na mobilní dům není třeba stavební povolení. Pravda, nebo mýtus?
31. 01. 2020

Na mobilní dům není třeba stavební povolení. Pravda, nebo mýtus?

V posledních letech narůstá popularita mobilních domů. Stále častěji si takovou formu stavby pořizujeme k rekreaci nebo i k trvalému bydlení. K jejich oblibě přispívá i nízká pořizovací cena při relativně slušném komfortu bydlení v moderních typech domů. Co musíte vyřídit, pokud se rozhodnete pro umístění mobilního domu na pozemku?

Všechny články

E-book

Jak dobře prodat nemovitost

zpracováním osobních údajů

O mně

  • vášnivá "studentka"kurzů a seminářů
  • organizátorka všeho, vždy, všude a stále
  • cestovatelka po asijských zemích, ale i po horách
  • milovnice života
  • žena, která žije naplno již 37 let
  • kamarádka, která má pořád plnou hlavu nápadů
  • častá návštěvnice Moravy, hlavně Mikulova
  • realitní makléřka, pro kterou jsou důležité vztahy

Jsem holka, která vyrostla na vesnici - Velké Ledské u Častolovic. Po vystudování Obchodní akademie jsem si přidala studium hotelnictví a cestovního ruchu. Hurá jsem bakalářka a vpřed „do světa“. Jako au-pairka a servírka jsem pracovala 1,5 roku ve Švýcarsku, Anglii a Německu.

Když jsem se vrátila "ze zkušené", našla jsem si svou vysněnou práci jako manažerka cateringu. Bavilo mě vymýšlet a  zajišťovat akce, večírky, rauty, oslavy, svatby. Byla jsem jako ryba ve vodě, opravdu jsem zažívala rána, kdy jsem nemohla dospat, jak jsem se těšila na akci.     Práci jsem si organizovala sama, šéfové mi dávali velký prostor. Díky Vám, šéfové.

No a pak už se mi zas tak velký ten prostor nezdál… no a já jsem člověk, co ho moc brzdit nemohou. A tak jsem hledala jiné možnosti. A našla jsem…

Píše se rok 2008 a přestože jsem si nedokázala představit, co je  živnosťák, zvítězila svobodná práce.

Začala jsem se učit makléřině v jedné docela malé kanceláři, kde byly prima vztahy. I mě potkaly krušné začátky. Půl roku bez koruny a slzičky z pocitu neúspěchu. Pocítila jsem, jak lidé nemají makléře rádi a několikrát jsem to chtěla zabalit. Bylo mi smutno, když jsem říkala, že pracuji jako realitní makléřka. Fakt těžce jsem nesla neoblíbenost tohoto oboru a hlavně to, s jakými praktikami jiných makléřů, jsem se setkávala.

Jsem ráda, že je to pryč. Že jsem "u reality" zůstala a ucítila, že mým posláním je pomáhat lidem a že v oblasti nemovitostí je toho "pomáhání" zapotřebí jako soli.

Rok 2017 je mým devátým rokem v realitách a ten osmý byl mým opravdu šťastným. Buduji s kolegy svou společnost a už to není jen o realitách. Máme letité vztahy, krásné plány a spokojené klienty. Zákazníci si nás našli.

Vlastně jsem zjistila, že, jak se říká, „nenabíráme nemovitosti", ale potkáváme naše klienty a mnohými vznikají velmi příjemné vztahy. Vnímám, že to je největší základ tolik potřebného dobrého obchodu a vzájemně příjemné lidské užitečnosti.

 
 
 
 
 

Proč právě se mnou?

Individuální a lidský přístup

Najdeme společně vždy to nejlepší řešení pro Vaši situaci. Jednám s Vámi otevřeně,věcně, ale přesto citlivě.Vždy víte, na čem jste.

Spolehlivost

Jste vždy informovaní, v jaké fázi procesu se právě nacházíme. Víte, že vše vyřídím včas, rychle, profesionálně a s diskrétností.

Profesionalita

Můžete se spolehnout na profesionální vystupování, dodržování etických a morálních pravidel.

Bc. Markéta Vašatová
10
let zkušeností v oboru
670
klientů
520
realizovaných transakcí

Markéta a ...

Markéta a reality 

V roce 2015 jsem založila s mým partnerem, Michalem Havlíčkem, realitní kancelář, která nese mé jméno reality VAŠATOVÁ s.r.o. Naše „dívčí realitní kancelář“ (Michal je tu jediný chlap, zatím) je založena na hodnotách jako jsou: spolehlivost, pečlivost, profesionalita a navíc úsměv. Proč jsem se vydala cestou založení vlastní společnosti? Vím, jak to tady na realitním trhu vypadá… Co se děje a jak jsou zákazníci často oklamáni. A to je to, co mě trápilo.

Našim smyslem je dělat práci tak, aby naši klienti vnímali, že je na trhu realitní kancelář, která je tu opravdovsky pro ně. Vždy jednáme seriózně, otevřeně a s nejčistšími úmysly.  Moje práce mě baví a dělám ji s úmyslem vysoké užitečnosti. Mě osobně těší, když se na mě klienti znovu obracejí s důvěrou a je mi velkou ctí je dlouhodobě podporovat. Více informací o tom, v čem Vám mohu být užitečná.

 

Markéta a to je můj život

Projekt TO JE MŮJ ŽIVOT jsme založili společně s mým mužem v době, kdy jsme byli ještě pracovní kolegové. Hlavní myšlenkou projektu je podpořit a přispět k lepším vztahům mezi dospělými navzájem, mezi dětmi a hlavně mezi dospělými a dětmi. Přijmout zodpovědnost za svůj život, to je hlavní myšlenka našeho projektu.

Přednášky s paní doktorkou PhDr. Pekařovou přináší spoustu inspirace a zajímavostí k tomu, jak vychovávat naše děti k plné samostatnosti, zralému sebevědomí, pokoře a úctě k rodičům a starším lidem.

Na stránkách www.tojemujzivot.cz nalezenete přehled přednášek, které se týkají nejen výchovy dětí, ale také zdravého partnerství a lidského soužití. Tyto přednášky přinášejí inspiraci nám všem, kteří chceme žít šťastný partnerský a rodinný život.

 

Markéta a cestování

Moje „největší“ láska… Poznávání cizích, kultur, nových rozměrů života, výzvy, obrovská inspirace, radost z řešení nahodilých situací. „Všudypřítomná přítomnost“ Tady a Teď mi dává hlubší sebepoznání, a to je moje vášeň s batohem na zádech. Úplně nejvíce mám ráda situace, kdy jsem s   mým parťákem na cestách a nevíme, co bude zítra, co zítra za 20 min. Nejvíce jsou mi blízké, z toho co jsem ochutnala, země Asie. Díky svému odhodlání se mi podařilo procestovat 2x Indii, vždy více jak měsíc. Návštěva Indie byl můj dětský sen. Ani nevím, kde se vzal, ale najednou jsem si přála ji poznat. Indie mi připadala tajemná, zvláštní a neuvěřitelná.

Obešla jsem půlku Bajkalu, 5 dní jsem žila ve vlaku při jízdě transsibiřskou magistrálou, vystoupala jsem skoro nevyšší hory Gruzie, ochutnala jsem cestování po kanadských přírodních rezervacích a vychutnávala rozmanitost života na Srí Lance.

Měla jsem štěstí, že jsem mohla žít v Německu a Velké Británii jako au-pairka a pracovat ve Švýcarsku v horském hotýlku. …A přeji si být požádána o ruku v italských Benátkách.

S radostí pro Vás připravuji blogové články, o našich cestách a třeba se někde potkáme.

 

Markéta a rozvoj osobnosti

Vždy jsem ráda poznávala, po nocích něco četla a studovala. Ani s postupujícím věkem mě to neopustilo, ba naopak.

Ráda se účastním různých seminářů, konferencí, veletrhů.  Užívala jsem si kurzy rozvoje osobnosti Vladimíra Savčenka, Denisy Říhové Palečkové, Davida Kirše, Lucie Kolaříkové, Magdalény Vokáčové a dalších. Mám ráda atmosféru konferencí, které mě často inspirují v pracovních i soukromých záležitostech. I já mám svého „kouče“ a kdysi placené schůzky se změnily a on se stal mým životním partnerem. Občas (občas hodně) mi pokládá nehezké otázky jen proto, aby mě posunul dál. A já se nechám, protože se mi líbí, vnímat nový svět hodnot, do kterého vrůstám. Čím dál víc mě v mém životě zajímá porozumění našim vztahům. Jakmile někde jede diskuze na toto téma, jsem u toho.

Doma máme tolik knih o partnerství, manželství, výchově dětí, že je snad ani do důchodu nestačím přečíst….A to mě baví… pracovat na sobě, svých vztazích a mém partnerství….

Mým snem je uspořádat konferenční setkání na téma „zdravé vztahy“. Jste zváni.

Baví mě to

RÁDA JSEM UŽITEČNÁ

konzultace * služba na klíč * antistresový program

Pojďme se společně a s radostí věnovat Vaším nemovitostem.

 

2

3

 

Kontakt

Domluvte si se mnou osobní setkání 

Kontaktní formulář

Stáhněte si zdarma

Jak dobře prodat nemovitost

zpracováním osobních údajů